Нова прозово-поетична книга п'ятикласниці Ганни Марцинюк приваблює не лише пісенністю слова, а й дивною барвою жанрового розмаїття. Крізь музику пісні авторка запрошує в казку, де після знайомства з поетичним вернісажем під парасолькою природи легко плететься й віночок загадок.
Дорогий читачу!
Щиро запрошую Тебе доторкнутися до струн слова, що поселилося на сторінках цієї книги і дуже хоче відшукати собі друзів, для яких воно звучатиме художньо-поетичним передзвоном, бринітиме акордами пісень і, сподіваюсь, даруватиме радість. Адже слово, як і пісня, має свій голос, тембр, інтонацію. Якщо Ти вмієш дружити зі словом, воно обов'язково стане для Тебе звабливою знахідкою і подарує приємні хвилини роздумів.
Мандруючи сторінками цієї книги, будь ласка, не будь надто вимогливим, оскільки її автор зовсім не професійний письменник, хоча прагнення стати ним, мов щаслива зірка, мерехтить десь поміж книжкових обріїв. І оте мерехтіння змушує працювати думку, яка породжує слово, а згодом поселяє його у затишній хатинці під назвою Книга.
Безперечно, кожна книга цінна своїм змістом. Саме у ньому ховаються зернинки, які проростають у свідомості читачів. Чим більше таких зерен Ти відшукаєш у цій книзі, тим більше щасливих хвилин Ти подаруєш її автору, який сподівається, що наступний його словесний урожай буде щедрішим.
А в т о р 
Скачати...

   

ПАМ'ЯТЬ
ДОРОГАМИ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
З нагоди Дня партизанськоїслави, який відзначається на державному рівні, в районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з учасниками партизанського руху на Рівненщині - жителями Березного Г.М.БАЙРАМОВИМ, О.Л.БЕРЕЖНОЮ, які з-поміж усіх своїх бойових побратимів, що мешкали в районі, дожили до сьогодення.
Детальніше...
ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ
Для нашого ліцею вже стало доброю традицією щороку проводити день самоврядування. Всі учні зібрались на лінійку, на якій директор, завучі та вчителі урочисто передали свої повноваження учням, правда, лише на один навчальний день. Детальніше...
СПОРТ
ПЕРЕВИЩИВ МАЙСТЕРСЬКИЙ РУБІЖ
Вдало виступили на Міжнародному турнірі з важкої атлетики, присвяченому пам'яті заслуженого майстра спорту Я. Г. Куценка, який проходив у м. Скадовську, представники нашого району.
СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ І ПРИЗЕРАМИ
У м. Біла Церква відбулися Всеукраїнські спортивні ігри серед юнаків та дівчат. Детальніше...

РАДУЮТЬ ГЛЯДАЧІВ
Багато шанувальників у Балашівці завоював чоловічий фольклорний ансамбль місцевого навчально - виховного комплексу. А створено його п'ять років тому з метою популяризації та відродження народного пісенного мистецтва. З його творчістю мали нагоду ознайомитися і березнівчани та гості райцентру, що побували на цьогорічному святі "Мистецтво одного села "в районному будинку культури, на якому були представлені ремесла народних умільців та пісенний фольклор села Балашівка.
Детальніше...

СЕРЦЕ ВІДДАНЕ ДІТЯМ
В Березнівській загальноосвітній школі №2 з вересня місяця проходять заходи по відзначенню 90-річчя від дня народження відомого педагога, письменника В.Сухомлинського
Детальніше...