Годинник юності
Дорогий читачу!
Коли ти живеш із вірою в добро і сам умієш його цінувати та роздавати іншим, тоді ти щаслива людина. Коли ти сприймаєш світ і життя у ньому в усій його красі й величі, тоді й у тебе красива та велична душа. Коли ти вмієш мислити, мріяти і фантазувати, тоді щось із цієї збірочки тобі повинно сподобатись. А це, безперечно, дуже приємно для автора, який ділиться першими зернами своїх творчих знахідок і, мов тендітний весняний пагінець, тягнеться до сонця, тепла, шанобливого ставлення. Не будь надто строгим, коли зустрінеш не зовсім влучне слово чи образ. Стань просто уважним, вдумливим читачем і ти зрозумієш, що варто дружити з книгою, навіть з такою, як ця перша збірочка обдарованої дівчинки-семикласниці Оксани Придаток.
Тож бажаю тобі цікавих і приємних хвилин при знайомстві з талановитими і глибоко змістовними, як на мене, творами!
Тетяна Марцинюк,
керівник "Літературної вітальні"
Детальніше...
КУЛЬТУРНІ ОБРІЇ
Справила новосілля...
Гарний подарунок отримали педагоги та учні Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Відкрито нову бібліотеку.
Закуплено сучасні меблі: стелажі, столи, відповідне обладнання. Є окреме приміщення для збереження підручників. До книгозбірні хочеться зайти. Світло, затишно. І діти залюбки її відвідують. Та й взимку буде тепло. Приміщення газифіковано.
Детальніше...
ДОСВІД
Вивчали досвід БЕРЕЗНІВСЬКИХ БІБЛІОТЕКАРІВ
Бібліотечних працівників району з одноденною поїздкою відвідали слухачі курсів Рівненського факультету Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв нашої та Волинської областей. Детальніше...
СПОРТ
ІВАН САРАЙ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ
Успішно виступили на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків 1992-1994р.н., який проходив у м. Черкаси, вихованці ліцею-інтернату спортивного профілю. Детальніше...


КОНКУРСИ
Ми вам довірим Батьківщину
До дня Збройних сил України в Березнівській ЗОШ №2 пройшло свято "Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину", яке підготували учні 11 класів разом із класним керівником Протасевич Л.К. педагогом організатором Зосюк О.М., та бібліотекарями Старовойт О.М. та Гаврилюк Г.О.
Детальніше...
З ШКІЛЬНИХ ТВОРІВ
В библиотеку вошли двое: мальчик и девочка; они были братьями.
Герасим бросил Татьяну и связался с Муму.
Капитану Немо присудили 20 тысяч лье без права переписки, и он стал под водой мстить органам.
Детальніше...