ШКІЛЬНА СКРИНЯ

ЯК СПИСУВАТИ? ХІТ-ПАРАД ШПАРГАЛОК
Почнемо з того, що списувати це взагалі не дуже добре і може добряче нашкодити вашим знанням. Але… Якщо вас це попередження не налякало, то сміливо продовжуйте читати цю статтю, бо наука списування важка. Списували завжди, і навіть наші вчителі! Кожного разу вигадували безліч варіацій шпаргалок, більшість яких ми розглянемо. Повелося, що дівчаткам списувати набагато легше, ніж хлопцям.
Отже, відкривають наш "хіт-парад" шпаргалки що знаходяться в одязі, наприклад: прикріплена на зворотному боці спідниці, написана на стегнах, ближче до району грудей, в носках (частіше їх міняйте, а то не приємно буде списувати;) і, нарешті , дуже популярна шпаргалка в рукавах.
Далі, якщо у Вас "сліпий" вчитель, то цілком може піти фокус з бомбою. Бомба - лист паперу із заздалегідь написаними правильними відповідями. Складність використання полягає лише в необхідності швидко і безболісно провести підміну листа, а також у тривалому процесі підготовки. Є більш просунутий варіант - "невидима бомба": процес її підготовки відрізняється тим, що писати відповіді потрібно, поклавши на папір ще один лист і натискуючи на ручку сильніше. В результаті виходить чистий (на перший погляд) папірець, який під певним кутом показує всю необхідну інформацію.
Плюси і мінуси: проста у використанні і дуже сприяє запам'ятовуванню. Але через популярність шпаргалки ризик попастися дуже великий. Останнім часом техніка приходить на допомогу учням. Наприклад, цифровий фотоапарат. Тут все просто і зрозуміло, фотографуєш відповіді і потім спокійно списуєш. Зараз і в телефонах фото теж є, що ще краще. Але телефон краще припасти для інших цілей. Для мобільних зараз є мобільні шпаргалки, які дуже сильно допомагають. Крім них, ще мобільний Інтернет може значно допомогти. Навіть звичайна вже в житті ICQ може врятувати становище. Треба тільки щоб один відмінник, який буде писати відповіді, був он-лайн.
Шпаргалки "наскальні написи". Як виглядає: варіацій багато, спільна ознака одна: маленькі, але дуже цінні літери наносяться на будь-який, не призначений для цього предмет. Наприклад, на підручник або методичний посібник (якщо це можна використовувати на іспиті), на руку або ногу, на носову хустку, на ручку, олівець, лінійку, комір светра (можна підглядати в шпаргалку, відсовуючи комір і вдаючи, що грієшся). Є екзотичні варіанти - наприклад, шпаргалка, приклеєна на чупа-чупс (в разі небезпеки можна засунути її в рот).
Плюси і мінуси: з одного боку, користуватися такою шпаргалкою дуже вже нахабно (якщо попадетеся, то жорстокість покарання буде прямо пропорційна вашій винахідливості). З іншої - нахабство і уява при створенні "наскальних написів" вам тільки на руку: креативні можливості в цій області надзвичайно широкі, і викладач може не здогадатися, де саме у вас захована шпаргалка.
А як списували коли не було Інтернету, мобільних та іншої техніки? Кмітливості їм не позичати ... ось один з методів: Учень переписував завдання на папірець і якщо вікно відкрите викидав його туди. Під вікном стояв відмінник, який підбирав і розв'язував завдання. Після того, як розв'язав, відносив цей папірець в туалет і ховав. Учневі залишалося тільки відпроситися в туалет. Удачі на іспитах і пам'ятайте (!), Що шпаргалка для спокою на іспитах.
ЯК СКЛАДАТИ ІСПИТИ? ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ УЧНЯ
Стаття, звичайно, жартівлива, але в кожному жарті є частка правди, так що, сподіваюся, вона допоможе вам у такій події у вашому житті, як здача іспиту. Якщо ви регулярно відвідуєте уроки, виконуєте всі домашні завдання, то далі цю статтю ви можете не читати. Вона призначається для звичайних учнів, які намагаються увібрати всі знання, досвід і мудрість людства за минулі кілька тисячоліть безпосередньо перед іспитом.
Запам'ятайте, оцінка, отримана на іспиті, зовсім не характеризує ваші знання. Це результат того, наскільки добре ви можете володіти ситуацією і пристосовуватися до життєвих обставин.
Десять заповідей, які допоможуть вам здати іспити:
1. Вам необхідно знати, як звати вчителя, як він виглядає і назва предмету, який ви прийшли здавати.
2. Приходьте здавати іспит у святковому одязі, це заздалегідь розташує до вас викладача. Як-не-як іспит - це свято. Як же скласти іспити?
3. Пишіть шпаргалки! Навіть якщо вам не вдасться ними користуватися на іспиті, при їх написанні пара-трійка фраз все ж залишаться у вашому чистому та вільному від формул і теорем свідомості. При написанні бажано зрозуміти, про що ви пишете, щоб не потрапити в ситуацію, коли на іспиті все написане вами виявиться повною нісенітницею і нісенітницею. Напевно, не існує частин тіла і деталей одягу, куди винахідливі студенти не ховали б дорогоцінну інформацію. Цей досвід передається з покоління в покоління. Але, на щастя, науково-технічний прогрес не стоїть на місці. І на зміну резиночками і потайним кишенях приходять мобільні телефони, мікрокомп'ютери і радіопередавачі.
4. Навіть якщо ви абсолютно нічого не знаєте по темі квитка, який витягли - говорите. Найгірший відповідь - це мовчання. Якщо ви вже висловили все, що могли, але бачите, що екзаменатор чекає від вас чогось ще, починайте спочатку, але вже іншими словами.
5. Вживайте якомога більше рідкісних слів або слів іноземного походження. Не кожен екзаменатор знає значення таких слів, як пакація, Аверс або кадансіровать, і, відповідно, ніколи в цьому не зізнається. Якщо ж вам попався викладач-ерудит, то він буде приємно здивований вашими знаннями.
6. Прагніть говорити якомога більше незрозуміло, заплутано і одноманітно. По-перше, це приспить пильність екзаменатора, по-друге, дасть вам шанс завжди вивернути свою відповідь навиворіт. Ви завжди зможете викрутитися і сказати, що саме це і мали на увазі. Ефект сказаного вами думки дорівнює її довжині й нерозуміння. Для більшого результату використовуйте наступну заповідь.
7. Завжди говоріть з розумним виглядом і ентузіазмом, навіть якщо ви несете повну нісенітницю. Темпераментність вашої промови говорить про вашу впевненості і підсвідомо переконує екзаменатора у ваших знаннях.
8. Намагайтеся всіляко розсіяти увагу екзаменатора. Це може бути сторонній шум (відкривання дверей, вікон), ви можете періодично кидати на підлогу ручку або підручник, перекладати з місця на місце папери і т.д. Але якщо викладач надто зосереджений на вашому відповіді, це може послужити вам погану службу.
9. Тягніть час. Іспит не може тривати вічно. До того ж, екзаменатор теж людина, він втомлюється і в нього можуть бути якісь справи, які він планував зробити після іспиту. Відволікайте його на сторонні теми, просіть додаткові запитання.
10. Намагайтеся якомога більше спілкуватися з екзаменатором на теми, далекі від іспиту. Якщо перед здачею іспиту ви як слід вивчили його інтереси, то вам не важко буде перевести розмову на цікаві для викладача теми: риболовля, мистецтво, політика. Не рідкі випадки, коли здача іспиту закінчувалася на обговоренні тем, далеких від теми квитка, і обидва (і студент, і екзаменатор) залишалися вельми задоволені таким поворотом подій.
Чого не треба робити на іспиті. Навіть якщо ви нічого не знаєте по темі іспиту, все одно потрібно прийти його здавати. Екзаменаційна ситуація непередбачена, як саме життя. Те, що ви вже просто з'явилися на іспиті, говорить викладачеві про те, що ви хоч щось знаєте. До того ж, вам може просто повезти.
Не варто розігрувати раптові приступи епілепсії та ховати всіх своїх близьких родичів. Екзаменатори теж не сьогодні народилися і вже давно знайомі з подібними прийомами.
І, нарешті, глибоко вдихніть і видихніть кілька разів, посміхніться і сміливо переступаєте поріг аудиторії.

http://osvita.pl.km.ua/~zosh1/paper/index.php?option=com_content&task=category§ionid=1&id=43&Itemid=2

ПРО ЧИТАННЯ МОВЧКИ
У реальному житті ми все ж таки частіше читаємо не вголос, а мовчки. Читання мовчки економить наші сили, які ми витрачаємо при читанні вголос... Детальніше...
ВІТЄМО ПРИЗЕРА!
На Всеукраїнській виставці "Країна юних майстрів", яка експонується у Київському палаці дітей та юнацтва представлена робота одинадцятикласниці Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Катерини Бойчук... Детальніше...
УВАГА: ЗНО!
Календарний план ЗНО-2013
Детальніше...
ДИТЯЧІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ
Детальніше...


АРХІВ