34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr
12.07.2017
У Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла церемонія нагородження учасників та переможців соціального проекту "Інтелектуальне село" депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської. У заході взяли участь заступник голови Березнівської райдержадміністрації І.В. Жилінська, голова міської ради Р.П. Пилипчук. З привітальним словом до присутніх звернулася депутат Ксенія Павловська, яка нагородила переможців і учасників проекту дипломами та подарунками. Директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Л. Гарбар подякувала всім за активну участь у проекті. Нагородження переможців та учасників проекту відбулось в теплій, по-домашньому затишній і святковій атмосфері.

Переможці проекту:
1 місце - ПШБ с.Білка
2 місце - ПШБ с.Друхів
3 місце - ПШБ с.Тишиця

Учасники проекту: ПШБ сіл: Вітковичі, Князівка, Малинськ.

30.06.2017
Неабиякий інтерес у відвідувачів Малинської публічно-шкільної бібліотеки викликала пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Завідуюча бібліотекою провела огляд літератури, що експонується на виставці.
29.06.2017
В рамках соціальної акції "Бібліофонтан" Березнівська центральна районна дитяча бібліотека отримала комплект (35 примірників) цікавих сучасних українських книг від видавництва "Фонтан казок".
27.06.2017
В рамках святкування Дня Конституції України в бібліотеках-філіях проведені виставки малюнків та плакатів, диспути, години правових знань, історико-правові екскурси. Про Конституцію як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності розповіла завідуюча бібліотекою с.Малинськ під час години правового виховання «Конституція – основний Закон моєї Держави». А бібліотечними працівниками Соснівської бібліотеки-фiлії для дорослих організовано флешмоб «Вимріяна поколіннями».
26.06.2017
Напередодні Дня Конституції України в центральній районній бібліотеці відбувся історико-правовий екскурс "Конституція України - оберіг державності і демократії". Розпочався захід із вступного слова бібліотекаря Л.І. Яковишиної. У заході взяли участь голова Березнівської райдержадміністрації В.Г. Люшин, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Н.К. Бойчук, громадський діяч А.В. Куц. Виступи учасників торкалися широкого спектру питань, пов'язаних з Конституцією України. В рамках свята експонувалася книжкова виставка "Конституція України - оберіг державності і демократії". Присутні мали можливість переглянути відеоролик "Конституція України".


25.06.2017
З нагоди відзначення Дня молоді на майдані Незалежності працівники центральної районної бібліотеки підготували для березнівчан та гостей міста низку заходів. Всім бажаючим було запропоновано взяти участь у розважальній вікторині «Казкові скарби», іграх «Впізнай літературного героя» та «Козачата», а також прослухати озвучену книжкову виставку «Літературний подіум «Модна книга», на якій були представлені видання із фондів бібліотеки.

23.06.2017
Бібліотечне літо в бібліотеці с.Голубне проходить під девізом «З книгою канікули - скучати ніколи!». Гра-конкурс «Уважні і начитані» зібрала дітей, які відгадували загадки, розповідали прислів’я та приказки про книгу, ділилися враженнями про улюблені книги. А на галявині веселих витівок «Настрій на УРА!» діти показали свою фізичну підготовку : віджималися, підтягувалися, бігали і просто бешкетували. Всі отримали багато позитивних емоцій, а також були нагороджені подяками за активну участь.

22.06.2017
Україна славиться красунями здавна. Їм у всі віки були притаманні неповторна краса, світлий розум, працьовитість, багата фантазія і звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю. Соснівська міська бібліотека для дорослих провела конкурсно-розважальну програму "Шляхетна україночка- 2017". В конкурсі взяли участь учні 6-их та 7-их класів. Всі учасниці продемонстрували свої найкращі якості. Перемогу по праву здобула учениця 7-го класу Яницька Дарія. Всі присутні отримали багато позитивних емоцій та вражень.
21.06.2017
Літню бібліотечну акцію "Тікай від спеки до бібліотеки" Городищенська ПШБ розпочала екологічним квестом "Пошук скарбів". А за солодким столом "Традиції моєї сім'ї" пройшла година спілкування, де діти розповідали про свої родинні цінності, веселі казкові фантазії у Літньому дворику "Мій улюблений казковий герой".

20.06.2017
Літо! Пора відпочинку та дозвілля! Центральна районна бібліотека до Дня молоді організувала туристично-бібліотечний квест "У світі BOOKляндії або Місто читає". У квесті взяли участь підлітки нашого міста. Енергійність і наполегливість привели до перемоги дві команди, перше місце виборола команда "Гарячі перці", друге місце - команда "Патріоти".
Висловлюємо подяку Березнівському РБК та краєзнавчому музею за співпрацю та активну участь у підготовці та проведенні гри. Щиро дякуємо учасникам квесту за кмітливість, винахідливість, спритність у спортивно-інтелектуальному змаганні, яке стало традиційним щоліта.


15.06.2017
В читальному залі центральної районної бібліотеки експонується персональна виставка художніх робіт В'ячеслава Юсковця "Барви рідного краю". Серед перших глядачів, яким вдалося насолодитися теплотою і розмаїттям кольорів робіт автора, були вчителі та учні Березнівського економіко-гуманітарного ліцею.
Запрошуються всі шанувальники творчості В'ячеслава Юсковця до перегляду творів мистецтва.
14.06.2017
Відбувся районний семінар бібліотечних працівників «Бібліотечно-інформаційні послуги і продукти та їх роль у забезпечені потреб місцевих громад», який відкрила директор КЗ «Березнівська ЦСПШБ» Л.Гарбар. Програма семінару була насиченою. Бібліотечні працівники отримали методичні консультації від фахівців центральної районної бібліотеки та ознайомилися з досвідом центральної районної дитячої бібліотеки, ПШБ-філії села Зірне, бібліотеки-філії для дорослих смт.Соснове. В програмі семінару була презентація книги Бориса Боровця «Заглада». Привітати автора прийшли голова Березнівської РДА Люшин Віталій Григорович, письменники краю та шанувальники поетичного слова Зоя Дідич, Тетяна Марцинюк, Надія Ярмолюк, Людмила Власюк, Ольга Осейчук.

7.06.2017
В публічно-шкільній бібліотеці с.Поляни успішно функціонує пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Користувачі із задоволенням знайомляться з новим асортиментом сучасної літератури.
4.06.2017
У рамках проекту "Інтелектуальне село" до публічно-шкільних бібліотек сіл: Тишиця та Білка завітала депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська. Місцеві жителі мали змогу з пані Ксенею поділитися своїми думками про буденні проблеми села та своїми здобутками. Маршрут, здійснений цього дня залишив святковий настрій та приємні спогади для громади села.

1.06.2017
У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Традиційно щорічно у бібліотеках системи відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до прав дітей і до формування гармонійної особистості. "Щасливі діти, щаслива Україна" - саме під таким лозунгом у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відкрився сезон "бібліотечного літа". Бібліотекарі запропонували дітям цікаве і змістовне дозвілля: розповіли про історію створення Дня захисту дітей, співали пісні, проводили ігри, перегляди пізнавальних мультфільмів. В ПШБ с.Малинськ відбулася зустріч з вихованцями ДНЗ ясла-садок "Сонечко" та голосні читання віршів Зої Дідич "З Україною в серці", Соснівська міська бібліотека провела конкурс малюнка на асфальті "Світ моїми очима", вікторину "Загадковий світ".

31.05.2017
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Березнівській центральній районній бібліотеці проведено розважальне свято "Барви сонячного літа". Присутні ознайомилися з книжковою викладкою "Проведи літо з книгою", із задоволенням брали участь у танцювальному і пісенному конкурсах "Караоке на інтернет-майдані", складанні літературних пазлів на сайті "Бібліоігротека", акції "Березне - моє місто" та намалювали герб нашого міста на асфальті.
30.05.2017
Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з обласним відділенням Української бібліотечної асоціації організувала для фахівців Рівненщини професійну поїздку до найпопулярніших бібліотек Львівщини, в якій взяли участь працівники КЗ "Березнівська ЦСПШБ". Метою подорожі було вивчення досвіду колег із проектної діяльності, впровадження сучасних послуг, обслуговування користувачів та налагодження професійних контактів для подальшої співпраці. Поїздка залишила яскраві враження, щирі емоції.
25.05.2017
Підбито підсумки ХХ обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь - 2017", в якому взяли участь 100 учасників із шести районів області (декламаційний тур - 57 учасників, заочний тур - 43 учасники).

Перемогу в декламаційному турі здобули:

Молодша вікова категорія:
І місце - Богдан Галагуз - 5 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" школа-інтернат.

ІІ місце - Артур Кунц - 5 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

ІІІ місце - Наталія Друховець - 3 клас Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Середня вікова категорія:
І місце - Оксана Пилипака - 8 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

ІІ місце - Віктор Марковець - 8 клас Тишицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце - Анастасія Веремчук - 6 клас Соснівський навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"

ІІІ місце - Дарія Ковальчук - 7 клас Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Старша вікова категорія:
ІІІ місце - Іванна Челик - 9 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

Перемогу в заочному турі здобули:
Молодша вікова категорія:
І місце - Марія Колядич - 3 клас Колківський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ", Дубровицький район

ІІ місце - Поліна Свиридюк - 2 клас Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

ІІ місце - Вікторія Потапчук - 3 клас ЗОШ №1 м. Костопіль

ІІІ місце - Мирослава Лісовська - 2 клас Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

Середня вікова категорія:
І місце - Максим Рачок - 5 клас ЗОШ №4 м.Костопіль

ІІ місце - Ангеліна Клімова - 5 клас Великопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІІ місце - Наталія Славинська - 7 клас Голубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Старша вікова категорія:
І місце - Оксана Ковтун - 11 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

ІІ місце - Дарина Бойко - 9 клас Симонівська ЗОШ І-ІІІ ст, Гощанський район

ІІІ місце - Олександр Ромашко - 10 клас ЗОШ №5 м.Здолбунів.25.05.2017
Публічно-шкільні бібліотеки-філії сіл: Вітковичі, Князівка, Друхів, Малинськ активно долучилися до соціального проекту "Інтелектуальне село" депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської. Мета проекту: відродження інтересу до бібліотеки у сільській місцевості, сприяння проведенню інтерактивного дозвіллі молоді у інтелектуальному форматі. На заходи у бібліотеки завітали Ксенія Сергіївна, голови сільських рад, директори шкіл, працівники культури та жителі села.

22.05.2017
З метою інформування користувачів бібліотеки з питань Європейської інтеграції, виховання шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів, традицій інших європейських країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, про те, як Україна крокує в Європу в публічній бібліотеці села Друхів оформлено виставку-подорож "Пізнай Європу для себе" та проведено вікторину "Що я знаю про Європу?".
20.05.2017
В читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина". Перемогу в номінації "Полотно життя" (вишивка) отримала користувач публічно-шкільної бібліотеки с.Балашівка Логощук Марія Іванівна, яка відзначена відповідним дипломом та цінним подарунком.
19.05.2017
"Герої не вмирають - вони живуть в наших серцях" під такою назвою в Великопільській ЗОШ біля меморіальної дошки учасника АТО Дуся Івана Петровича відбулася година пам'яті, присвячена річниці з дня загибелі героя.
18.05.2017
У Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з лікарем - гінекологом Єзерською Ганною Віталіївною, яка провела лекцію для учнів 7-х класів Березнівської гімназії на тему: "Гігієна дівчаток: що важливо знати?".
18.05.2017
До Дня вишиванки в Голубнівській ПШБ була проведена народознавча година "А над світом українська вишивка цвіте". Присутні дізналися про виникнення цього свята, про історію української вишивки, а також ознайомилися з виставкою рукодільниці нашого села Пилипчук Галини Гнатівни "На полотно лягли малюнки, і рожі, й квіти і листки".
18.05.2017
Колектив Березнівської центральної районної бібліотеки долучився до патріотичної акції "Чарівна краса вишиванки". З нагоди цього дня працівники бібліотеки прийшли у вишиванках, адже вишита сорочка - це символ краси і чистоти, естетичного смаку і святковості, це закодована енергія, яка оберігає від усього злого. В рамках акції відбулася презентація виставки рушників "Мамині рушники", під час якої присутні мали змогу познайомитись з історією та традиціями української вишивки.
17.05.2017
В Соснівській міській бібліотеці до Місячника Європи України проведено віртуальну подорож "Країнами Європи", годину цікавих повідомлень "Знай про Європу більше", а також оформлена тематична поличка "Україна - шлях до Європи".
14.05.2017
Зворушливе літературно-мистецьке свято з нагоди Дня матері відбулося в Зірненському будинку культури. Безумовно, це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. У святі брали участь всі колективи КДК.
11.05.2017
В системі підвищення кваліфікації на базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ відбулися чергові тренінгові навчання бібліотечних працівників на тему "Використання сучасного програмного забезпечення Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів". Під час навчання бібліотекарі отримали професійні консультації та практичні поради.
10.05.2017
8-9 травня Україна відзначила День пам'яті та примирення та 72-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди свята на юнацькому абонементі відбулося засідання клубу "Твій погляд". Підлітки переглянули відео спогади ветеранів Березнівщини про війну з фашистами з е-ресурсу "Сторінками старого альбому", познайомилися з літературною викладкою "Подвиг безсмертний - пам'ять нетлінна" та побували на екскурсії в Березнівському краєзнавчому музеї.
09.05.2017
Соснівська міська бібліотека для дорослих спільно з будинком культури підготували та провели вечір-мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вітальним словом виступив голова селищної ради Кот М.В., ветеран війни Сиротинський О.Н., який поділився спогадами про важкі воєнні часи. Під час заходу були покладені квіти до Обеліску Слави.
07.05.2017
8-9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З метою вшанування пам'яті жертв війни в книгозбірнях організовані книжково-ілюстративні виставки, тематичні викладки літератури, фотоколажі, перегляди кінофільмів, вечори-мітинги, історичні репортажі тощо. У ПШБ с.Бронне проведено виховний захід "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" та майстер клас з виготовлення квітки маку. Про бойові подвиги і долі ветеранів, дізналися жителі с.Голубне під час проведення уроку пам'яті "Вони помирали, щоб жила Україна". А завідуюча бібліотекою села Малинськ підготувала огляд літератури "Гортаючи сторінки історії".
03.05.2017
"Ніколи не шукайте складне там, де все просто" - ця давня мудрість вдало підходить до нашого випадку - виготовлення квітів з паперових серветок. У Малушківській ПШБ пройшов майстер-клас "Божественна сакура - символ Японії". На вигляд вироби здаються дуже складними, оскільки здалеку їх можна сплутати з справжніми живими квітами.
27.04.2017
Сучасному бібліотекарю просто необхідно постійно пізнавати нове, навчатись та ділитись досвідом. Так, на базі інтернет-центру районної бібліотеки в рамках навчальної програми "Використання сучасного програмного забезпечення Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів" відбулась презентація буктрейлерів підготовлених бібліотечними працівниками.
26.04.2017
Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Від аварії постраждали мільйони людей і ця трагедія зачепила долю кожного українця. З метою вшанування пам'яті ліквідаторів аварії ЧАЕС в Соснівській міській бібліотеці відбулася літературна композиція "Чорнобиль - наш біль", година-спомин "Чорнобиль. Біль і пам'ять вічна" в ПШБ с.Городище, зустріч з ліквідатором Дембовським В. Р. в ПШБ с.Малинськ. Присутні переглянули документальний фільм "Чорнобиль: секунди до трагедії", ознайомились з тематичними книжковими виставками.
25.04.2017
В Рівненській обласній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу "Краща книга Рівненщини - 2017", серед них: "Фіалки тюремних мурів" З. Дідич у номінації "Краще прозове видання".
24.04.2017
З нагоди 31-ї річниці від дня Чорнобильської катастрофи в ПШБ с. Голубне проведено урок-реквієм "Гірчить Чорнобиль крізь роки". Присутні переглянули фільм "Чорнобильська катастрофа - 31 рік потому". Хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, а також ознайомилися з виставкою-спомином "Чорнобиль - жива рана землі моєї".
20.04.2017
В читальному залі районної бібліотеки експонується виставка "Великодні мотиви", де представлені книги і матеріали, які знайомлять з історією і традиціями свята. А також представлено великодню інсталяцію: декоративно-ужиткові предмети, які використовуються українцями на Великдень - різні види писанок, вишиті серветки та свічки з великодньою символікою.
18.04.2017
В Березнівському районному будинку культури відбулася шоста традиційна виставка великодніх кошиків та композицій "Христос Воскрес! Воскресне Україна!", в якій взяли участь культурно-дозвіллєві комплекси району.
14.04.2017
В Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ пройшов конкурс веселих і кмітливих "Хто багато читає, той багато знає", в якому взяли участь дві команди "Веселі промінчики" та "Друзі forever". Переможцем стала команда дівчат, яка була нагороджена грамотою та солодощами.
13.04.2017
Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Одним із таких свят є Великдень. Про історію його виникнення, традиції, святкування, розкриття змісту Вербної неділі, Чистого четверга розповіла завідуюча ПШБ с. Малушка під час проведення народознавчої подорожі "Великодні дзвони дзвонять".
12.04.2017
"Книжкова країна" - під таким гаслом у бібліотеці-філії Березнівського НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" пройшла гра-вікторина за казками, Учасники заходу мали змогу узагальнити знання про казки та розвивати свою творчу уяву, адже проводячи своє дозвілля у бібліотеці, невід'ємним завданням залишається виховати потребу в читанні книг, любові до усної народної творчості, до казок різних письменників.
11.04.2017
Березнівська ЦРБ була учасником вебінару для бібліотечних працівників, що обслуговують юнацтво "Шляхи залучення молодих користувачів до бібліотеки в сучасних умовах", організованого Рівненською обласною бібліотекою для молоді. Бібліотекар юнацького абонементу ЦРБ Наталія Ілліна представила досвід залучення молоді до бібліотеки.
11.04.2017
До Всесвітнього дня здоров'я у Моквинській публічно-шкільній бібліотеці-філії проведений урок здоров'я. Діти ознайомились з книжковою виставкою "Здорова дитина - багата країна", прослухали розповідь бібліотекаря "Бережи здоров'я змолоду" та виступ медсестри Тарасюк Галини Віталіївни "Здоровий спосіб життя". На закінчення переглянули відеоролик "Харчування і здоров'я".
10.04.2017
В бібліотеці-філії Березнівської ЗОШ №2 відбулося цікаве свято книги "Барвистий світ дитячої книги". Присутні знайомилися з книжковим містом - бібліотекою "Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає", а також демонстрували свої знання в інтелектуальній грі "Перевір свою кмітливість". Кращі читачі бібліотеки отримали грамоти.
10.04.2017
Писанка - це символ сонця, відродження, любові й краси; вони мають дохристиянське походження і зародилися в язичницьку давнину. Майстер-класи з написання писанки пройшли в Березнівській ЦРДБ та ПШБ с.Малинськ. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку поділилися працівники бібліотек та майстрині.Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

09.04.2017
Лялькова вистава у бібліотеці - це не звичний захід, а пізнання себе та навколишнього світу за допомогою творчості та книги. В Тишицькій ПШБ члени клубу за інтересом "Домовичок" порадували своїх наймолодших читачів виставою "Коли оживає казка".
07.04.2017
Соснівська міська бібліотека спільно з Центром юнацької та дитячої творчості провели майстер-клас по виготовленню великодньої листівки. Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією виникнення свята. Діти із задоволенням вчилися виготовляти святкові листівки для своїх рідних та друзів.
06.04.2017
На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ проведено навчання для бібліотечних працівників на тему "Використання програми Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів". Під час заняття бібліотекарі отримали практичні навички по створенню буктрейлера, складанню сценарію для розкриття сюжету книги.
05.04.2017
У бібліотеці-філії Березнівської гімназії відбулося свято "Книга твій друг". Учасники заходу поділились своїми враженнями про прочитані книги сучасних українських письменників, розгадували листи від літературних героїв, грали в ігри та здійснили захоплюючу подорож бібліотечними лабіринтами. Всі присутні отримали гарний настрій та масу позитивної книжкової енергії.
04.04.2017
До Дня сміху в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулося гумористичне чаювання "Чарівник українського сміху". Присутні переглянули гумористичні сценки П.Глазового "Кухлик", "Заморські гості", "У трамваї", прослухали гуморески, а на закінчення під музичний супровід заспівали пісню "Усмішка". Веселого, доброго сміху вистачило на всіх учасників заходу і він додав їм оптимістичного настрою.
03.04.2017
В Тишицькій публічно-шкільній бібліотеці діє пересувна виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською ЦРБ. Книги привертають увагу не тільки читачів старшого покоління, а й молодь.
03.04.2017
До Міжнародного дня дитячої книги, який відзначається в день народження великого казкаря Г. К. Андерсена в ПШБ с.Голубне проведено турнір читачів-ерудитів "Книги читаємо - розум черпаємо".
27.03 - 31.03.2017
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у в бібліотеках системи цікаво пройшли заходи: свято книги "Хай звучить веселий сміх на дитячім святі книг!"(ПШБ с.Городище), книжчині іменини "Читати - це класно! Читати - це круто!" (ПШБ с.Голубне), відеоподорож "Як створюється книга" (ПШБ с.Друхів), театралізоване дійство "Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий"(ЦРДБ), вікторина "В гостях у героїв казок та мультфільмів" (бібліотека-філія НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ"), гра-змагання "Хто багато читає, той багато знає" (бібліотека-філія ліцею м.Березне).

31.03.2017
В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2017". За звання "Найкращий читач України" змагалися учні 6-7 класів - переможці І та ІІ етапів, читачі публічно-шкільних бібліотек району. За підсумками конкурсу журі визначили, що "Найкращими читачами України" в Березнівському районі стали: учениця 6-го класу Білківської ЗОШ Седун Мілана, учень 7-го класу Великопільської ЗОШ Козар Артем.
30.03.2017
Круглий стіл "Історія Реформації" відбувся в Яринівській публічно-шкільній бібліотеці. Вчитель історії Чепурко Надія Степанівна розповіла про історію Реформації, протестантизм та вплив Реформації на Україну. Присутні переглянули книжкову виставку "Реформація - подія, що змінила хід історії".
29.03.2017
У рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту "Всесвітня спадщина в руках молоді" Березнівська центральна районна бібліотека провела районний етап конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина". Кращі роботи за результатами оцінки журі відправлені до Рівненської обласної бібліотеки для молоді для участі у другому етапі (обласному).
28.03.2017
В Губківській публічно-шкільній бібліотеці відбулася зустріч з депутатом Березнівської районної ради Банацьким Олегом Романовичем, який надав спонсорську допомогу на придбання дитячої літератури в кількості 85 примірників.
26.03.2017
До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Соснівська міська бібліотека провела бесіду "Небезпека захворювання на туберкульоз". Бібліотекарі донесли до присутніх інформацію щодо шляхів зараження та проявів туберкульозу, про профілактику захворювання. Познайомили із літературою і вручили пам'ятки "Що потрібно знати про туберкульоз?".
20-26.03.2017
З метою заохочення дітей до читання та виховання любові до книги щороку під час шкільних весняних канікул бібліотеки системи відмічають Тиждень дитячої та юнацької книги та пропонують своїм читачам різноманітні цікаві заходи: виховний захід "Світ книги - чисте і невичерпане джерело" (ПШБ с.Балашівка), літературний ранок "В гостях у казки" (ПШБ с.Бистричі), бібліофреш "Подорож по казках" (ПШБ с. Малинськ), свято "ЇЇ величність Книга" (ПШБ с.Моквин), конкурси "Улюблена книга", "Міс чарівність 2017" (ПШБ с.Яринівка), театралізоване дійство "Найкраще у житті - це книга" (ПШБ с.Яцьковичі).

23.03.2017
В центральній районній бібліотеці пройшло стажування новопризначеного бібліотекаря ПШБ с.Зірне, яке надало можливість підвищити професійний рівень з питань "Надання сучасних бібліотечних послуг", "Основи піару для публічних бібліотек" та "Електронне урядування". Бібліотекар ознайомилась з роботою відділів центральної районної та дитячої бібліотек, отримала консультації бібліотечних спеціалістів.
22.03.2017
Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2017", затвердженого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України, підведено підсумки обласного етапу Конкурсу та нагороджено дипломом І ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації за перше місце:
 • у номінації "Бібліотека - виховний простір навчального закладу" - Лесків Інну Миколаївну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки-філії № 17 Великопільської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  Визнано лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу та нагороджено дипломом II ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації за друге місце:
 • Ковалевич Олену Петрівну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки Малушівської ЗОШ І - III ступенів; Відзначено матеріали та нагороджено дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації
 • Трохимчук Галину Василівну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки-філії Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.


  21.03.2017
  В районній бібліотеці відбулася презентація виставки картин молодих художників мистецької студії "Палітра" Західноукраїнського коледжу "Полісся" "Любіть Україну". Керівник студії О.Осейчук ознайомила присутніх з прекрасними витворами мистецтва, з картинною галереєю студентів. Присутні, переглядаючи виставку, мали можливість відволіктися від буденного життя і перенестись у світ мистецтва.
  21.03.2017
  На весняних канікулах до Городищенської ПШБ разом з вихователькою на екскурсію завітала старша група дитячого садка "Теремок". Діти не тільки ознайомились з бібліотекою, а й активно відповідали на запитання цікавої вікторини, цитували уривки з казок, ,висловлювали свою думку, розповідали про свої захоплення. Приємно, що деякі з них вже до цього були читачами бібліотеки, інші - прийшли з батьками до бібліотеки після екскурсії.
  20.03.2017
  Для наймолодших читачів в публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Яцьковичі проведено свято "Королівство книжок". Діти зустрілися із казковими героями, які в ігровій формі провели казкову вікторину, взяли участь у конкурсах загадок та прислів'їв. На завершення свята було продемонстровано мультфільм "Грицеві книжки" та дітей 1-го класу прийнято у читачі бібліотеки, яким вручено "Пам'ятку читача".
  19.03.2017
  Соснівська міська бібліотека спільно з будинком культури провели конкурс читців - декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській", учасниками якого були діти двох вікових категорій: від 7 до 11 років та від 12 до 16 років. Всі нагороджені грамотами, подяками та подарунками.
  17.03.2017
  В Яринівській публічно-шкільній бібліотеці відбулася зустріч з місцевою поетесою Зоєю Дідич "Я вам сказати мушу". Ведучі свята Ірина Харчук та Тетяна Ляховська розповіли про життєвий та творчий шлях поетеси. Присутні переглянули слайд-презентацію, прослухали вірші у виконанні дітей та самої авторки.
  17.03.2017
  "Без сім'ї немає щастя на землі" під такою назвою в бібліотеці-філії Березнівського економіко-гуманітарного ліцею пройшла виховна година. Присутні розповідали легенди, приказки, прислів'я про сім'ю, родину, а на завершення зробили родовідне дерево класу.
  16.03.2017
  У ЦРБ відбулася нарада бібліотечних працівників району. Про перспективи розвитку бібліотек розповіла директор КЗ Лариса Андріївна Гарбар. Працівниками структурних підрозділів ЦРБ проведено моніторинг діяльності бібліотек системи, надані консультації з питань обслуговування користувачів та надання сучасних послуг, дотримання основних правил та вимог з протипожежної безпеки. А на завершення наради директор подякувала всім за хорошу роботу, та плідну співпрацю.
  15.03.2017
  Поетичну зустріч до Всесвітнього дня поезії "Від серця поета до нашого серця" з місцевими поетами-початківцями Лілією Хурсяк та Марією Боровець провели працівники центральної районної бібліотеки в Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї. На свято були запрошені поети-земляки, учнівська молодь, вчителі, працівники ЗМІ та любителі поетичного слова. Ведуча запросила гостей поділитися секретами свого творчого успіху, розповісти про те, що надихає їх на творчість. Присутні переглянути слайд-презентацію, прослухали вірші у виконанні старшокласників та самих авторів.
  15.03.2017
  Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою села Бронне підготувала відеопрезентацію "Соціальні мережі: плюси і мінуси". Під час заходу користувачі дізналися про небезпеку, яка жде дітей в соціальних мережах, про те як батьки повинні слідкувати за сторінками своїх дітей.
  15.03.2017
  Бібліотеки КЗ "Березнівська ЦСПШБ" прийняли участь у обласній відеоконференції "Реформа медичної галузі: первинна ланка", яка проведена в рамках циклу відеоконференцій "Реформи в державі: роз'яснення фахівця". На запитання по темі відео-зустрічі відповідав заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Височанський Василь Іванович.
  14.03.2017
  Члени клубу "Краєзнавець" Малинської ПШБ невтомні майстри, які хочуть навчитися чогось нового. Відвідуючи заняття в "Майстерні гарного настрою", зробили багато неймовірно красивих метеликів технікою оригамі та дивовижні квіти з бісеру.
  13.03.2017
  Про льон, батьківщиною якого є Полісся, йшла мова під час музейної години "На Поліссі льон розцвів", яка була проведена в Друхівської ПШБ. Учні дізнались про технологію переробки льону та про призначення музейних експонатів, які використовувались жителями села в процесі ручної переробки льону - гребеня, коловертки, сукала, веретена, рубля та качалки, терниці, ознайомились з виставкою виробів з льону. Подивились фрагмент уденок, коли сільські жінки чи дівчата збиралися в одній хаті, щоб прясти льон , а також відеоролик про вирощування та переробку льону.
  10.03.2017
  На вшанування пам'яті великого Кобзаря Броннівською публічно-шкільною бібліотекою організовано флешмоб "Читаємо Шевченка разом", в Хотинській ПШБ проведено годину поезії "Безсмертя Кобзаря".
  09.03.2017
  Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну. З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в ПШБ сіл: Витковичі, Князівка, Балашівка, Соснівській міській бібліотеці та бібліотеці-філії економіко гуманітарного ліцею проведено: конкурс малюнків "Творчість Шевченка очима дітей", бесіди та перегляди біля книжкових виставок "Чарівне слово Кобзаря", "Наш славний Кобзар", годину поезії "Живе під сонцем любові Шевченкова весна", літературно-мистецькі свята "Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття" та "Кобзарева струна не вмре, не загине…".

  06.03.2017
  У перші березневі дні ми згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка. В ПШБ с.Голубне проведено літературно-поетичну годину "Ім'я Шевченка стукає в серцях". Під час перегляду презентації "Життя та творчість Шевченка" діти дізналися про нелегке дитинство поета, його любов до рідного краю, до місця де він народився і виріс, а також прослухали композиції "Вітер з гаєм розмовляє", "Тече вода з під явора", "Зацвіла в долині червона калина" та ознайомились з виставкою-портретом "О, рідне слово, хто без тебе я".
  06.03.2017
  З нагоди 8 Березня у Березнівській районній бібліотеці відбувся майстер клас по виготовленню цукеркових квітів, який провела бібліотекар інтернет-центру Рябчук М.Б. Бібліотекар юнацького абонементу підготувала для користувачів літературну викладку-інсталяцію та ознайомили присутніх з історією виникнення свята. Діти із задоволенням вчилися виготовляти солодкі подарунки, які зможуть подарувати своїм рідним та подружкам.
  03.03.2017
  В Україні все голосніше говорять про "групи смерті", адміністратори яких навмисно і свідомо доводять підлітків до самогубства. В публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Малушка проведено бесіду з батьками та дітьми "Безпечний Інтернет та соціальні мережі". Підліткам було роз'яснено небезпеку від розголошення власної персональної інформації - анкетних даних, місця проживання, навчання та правила під час відвідування соціальних мереж, батькам - більше приділяти уваги своїм дітям, проводити дозвілля разом, шукати для дитини нові зацікавлення.
  28.02.2017
  "Вулицями рідного міста" - під такою назвою в Березнівській районній дитячій бібліотеці пройшла туристична подорож. Учасники заходу розширили свої знання про рідний край, про місто, в якому вони живуть, про людей, іменами яких названо вулиці міста. На закінчення взяли участь в електронній вікторині "Вулиці Березного" у програмі LearningApps.
  27.02.2017
  В Городищенській ПШБ успішно функціонує пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Читачі з задоволенням знайомляться з новим асортиментом сучасної літератури. Найбільшою популярністю користуються детективи та сучасна жіноча проза.
  24.02.2017
  Соснівська міська бібліотека провела творчу зустріч шанувальників українського слова з письменницею І.В. Баковецькою. Зустріч проходила у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань письменниці, її поглядів на літературу, на які гостя дала змістовні та цікаві відповіді, а також зачитала присутнім нові поезії. Привітали Ірину Баковецьку колега по перу письменниця Тата Рівна, вчитель української мови та літератури Ваврик М.М., класний керівник поетеси Власюк С.В., завідуючий дитячим садочком "Берізка" Кокота М.З., начальник відділу культури і туризму Дехтяр О.Д. На заході звучали пісні у виконанні Ірини Баковецької, колективу Соснівського ПТЛ "Музіма" та Вікторії Цапук - керівника вокального гуртка Соснівського еколого-натуралістичного центру дитячої та юнацької творчості.
  22.02.2017
  Користувачі центральної районної бібліотеки приєдналися до вебінару, присвяченого питанням працевлаштування за кордоном. Спікером події був Байда Ігор Васильович, адвокат, що співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  22.02.2017
  Справжнє свято української мови влаштували бібліотекарі Березнівської центральної районної бібліотеки, ПШБ філій сіл Голубне, Малинськ та бібліотеки-філії економіко-гуманітарного ліцею. В рамках циклу заходів "Там, де звучить рідна мова, живе український народ" з учнівською молоддю проведено годину спілкування, підготовлено інформаційний огляд літератури "Мова і духовність нації" та оформлено літературну викладку. А мовознавчий брейн-ринг "З рідним словом міцніє держава", показав, що молодь відчуває душею мелодійність української мови. Переконатися у величі та красі українського слова допомагали вірші, прислів'я та приказки про мову. Членами клубу "Краєзнавець" Малинської бібліотеки проведено майстер-клас "Квіти з бісеру". Красу рідної мови розкрито в стінгазетах "Рідна мова чиста, як роса" виготовлених користувачами бібліотеки економіко-гуманітарного ліцею.
  22.02.2017
  Літературний журнал "Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив…" як данина пам`яті видатній патріотці й поетесі Олені Телізі пройшов на базі ДПТНЗ "Березнівське ВПУ". Студенти довідалися про коротке але яскраве й героїчне життя поетеси, яка вражала сучасників своєю цілісністю й безкомпромісністю, духовною величчю.
  До уваги присутніх підготовлена мультимедійна презентація та перегляд літератури "Жінка нескореної волі…".
  21.02.2017
  На урок гідності "Сотня нескорених героїв", присвячений третій річниці Майдану, до бібліотеки запросили старшокласників школи-інтернату. Учасники клубу "Твій погляд" підготували розповіді про Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя виборювали волю та незалежність України. Бібліотекарі розповіли присутнім про сайт "Революція Гідності. Війна. Рівненщина" та зробили перегляд літератури біля книжкової виставки "Пам'яті Героїв Небесної Сотні".
  21.02.2017
  На базі Інтернет-центру районної бібліотеки служба у справах дітей Березнівської райдержадміністрації провела конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста. Тестування проходило в режимі онлайн на сайті Національного агентства України з питань державної служби.
  20.02.2017
  Минула третя річниця від трагічних і героїчних подій на майдані. Цими днями Україна вшановує пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. В пам'ять про трагічні лютневі події на шкільному абонементі бібліотеки села Малинськ та Бронівській публічно шкільній бібліотеці-філії пройшла патріотична година "Слава усім, хто свободу відстояв" та оформлена виставка-вшанування "Небесна сотня - то в серцях вогонь, що гаряче палав за Україну". Для поглибленого ознайомлення з темою заходу, дітям був продемонстрований відеофільм "Події, що змінили долю України".
  19.02.2017
  Розпочався останній тиждень перед Великим постом - свято проводів зими або Масляна. Соснівська міська бібліотека спільно з будинком культури провели свято "Масляної". Для жителів звучали пісні, проводилися ігри, конкурси, частування варениками та млинцями. В кінці свята було спалено опудало Масниці.
  17.02.2017
  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в центральній районній дитячій бібліотеці відбулася година пам'яті "Тобі, Україно моя, і перший мій подих і подих останній…". Присутні переглянули документальні хроніки подій на Майдані, згадали воїна Небесної сотні, нашого земляка - Героя України Івана Городнюка.
  16.02.2017
  У дитинстві казки нам розповідають про віру в перемогу світла над темрявою, добра над злом, про те, що доброта живе в серці, яке вміє любити і відчуває чужий біль. До Дня спонтанного прояву доброти в Березніській центральній районній дитячій бібліотеці відбулися дитячі посиденьки "Доброта - це краса людської душі". Діти взяли участь у грі-вікторині "Так і ні" та переглянули лялькову виставу "Білосніжка".
  15.02.2017
  Проблема підліткової необізнаності щодо раннього статевого життя та його наслідків гостро постала в суспільстві. З метою підвищення поінформованості дівчаток-підлітків на базі районної бібліотеки проведено онлайн-консультацію лікаря-гінеколога Березнівської районної лікарні Єзерської Анни Віталіївни під назвою: "Поговоримо про це….". В діалозі взяли участь старшокласниці Балашівського НВК "Колегіум -ЗОШ I-II ступенів", Кам'янської ЗОШ I-III ступенів, Броннівської ЗОШ I-II ступенів та першокурсниці ДПТНЗ "Березнівське ВПУ".
  15.02.2017
  Подача електронної декларації на сайті "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".
  14.02.2017
  Весело та гамірно пройшло свято Валентина на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ. Бібліотекарі підготували романтичний вечір "Заплела дивну казку любов". На свято запросили старшокласників Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Підлітки із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.
  13.02.2017
  "Кохання у житті поетів" саме під такою назвою розпочавсь захід до Дня Св.Валентина в Інтернет-центрі районної бібліотеки . Для всіх закоханих було створено яскраву книжкову виставку, підготовлені цікаві відеоролики, бібліотекар ознайомила читачів з відомими поетами та їхніми долями кохання. Для закріплення матеріалу користувачам проведене літературне розслідування в програмі Learning Apps під назвою "Його друга половина…". Під звуки класичної музики перегорнулися одна за одною сторінки вікторини, учні ознайомились з жінками в житті й творчості відомих українських письменників.
  12.02.2017
  Напередодні Дня святого Валентина в Малинській ПШБ відбулося засідання членів клубу "Краєзнавець". Завідуюча бібліотекою ознайомила дітей з легендою про День святого Валентина та переказом "Закоханий гусак", записаного з уст місцевої жительки Волошиної Єфросінії Марківни. Присутні виготовили сердечка технікою оригамі, щоб подарувати своїм друзям, член клубу Саванчук Дмитро продемонстрував свою роботу з модульного оригамі "Півник".
  9.02.2017
  Готуючись до відзначення дня святого Валентина, Соснівська міська бібліотека та ПШБ с.Голубне запросили користувачів на майстер-класи "Валентинка своїми руками" та "Валентинка від щирого серця", під час якого діти виготовляли валентинки зі словами привітань і вдячності та дарували їх всім читачам, які в цей день завітали до бібліотек.
  6.02.2017
  Актуальною послугою нашої бібліотеки є електронна реєстрація в ДНЗ. Завдяки спрощеній процедурі та вільному, безкоштовному доступу до Інтернет в бібліотеці, батьки мають можливість влаштовувати своїх дітей у дошкільні навчальні заклади району та контролювати електронну чергу.
  2.02.2017
  У Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з український письменником, краєзнавцем, журналістом, істориком, перекладачем. журналістом із Шумщини, Сергієм Синюком. У виконанні автора звучали іронічні та серйозні вірші. Сергій Синюк не тільки презентував свою нову книгу "Літературна кухня, або порадник прозаїка-початківця", але її змістом "подав руку" присутнім , котрі роблять перші спроби пера.
  1.02.2017
  Клуб "Краєзнавець", що діє при Малинській публічно-шкільній бібліотеці став "Майстернею гарного настрою", де започатковано майстер-класи з оригамі, вишивка картин бісером, створення виробів з бісеру, вишивання хрестиком, створення оберегів, виготовлення великодніх писанок та багато іншого.
  31.01.2017
  31 січня - останній день реєстрації на пробне ЗНО-2017. Бібліотека не залишилась осторонь та взяла активну участь, допомагаючи старшокласникам нашого району зареєструватися для ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  30.01.2017
  "Віртуальне "Поле чудес" - під такою назвою в Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулося перше в цьому році засідання клубу "Павутинка". Метою заходу було в ігровій формі заохотити учнів до вивчення комп'ютера та можливостей мережі Internet. Гра проходила в три тури, у фіналі за перемогу змагалися три найкращі знавці Інтернету. Переможці отримали солодкі призи.
  27.01.2017
  Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата - 29 січня 1918 року - днем національної трагедії. В Соснівській міській бібліотеці проведена відеогодина "Навіки молоді - Герої Крут" та перегляд книжкової виставки "Пам'ятаємо героїв Крут".
  25.01.2017
  В читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч з місцевим художником В.Левчуком "Світ образів пульсує зримо". Його творчість викликає захоплення, дивує своєю різнобарвністю і закликає серед буденної суєти зазирнути у світ прекрасного.
  20.01.2017
  З метою формування національної свідомості учнів, виховання почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в бібліотеках системи організовано та проведено бібліорепортаж "В історію свою візьми нас, Батьківщино" (ЦРБ), історичну годину "Хай буде вільна та єдина наша рідна Україна" (ПШБ с. Малинськ), перегляд біля книжкової виставки "Соборність як духовна єдність нації" (ПШБ с.Голубне), голосні читання "Соборна Україна - одвічна мрія народу" (ЦРДБ).
  19.01.2017
  В районній дитячій бібліотеці відбулося театралізоване дійство "Різдвяні вечорниці". Учасниками заходу були учні 4-В класу НВК ЗОШ І ст. ДНЗ (класний керівник Савчук Оксана Василівна). Святкове торжество увібрало в себе фрагменти новорічно-різдвяних свят. Діти відтворили дійство народження Ісуса Хреста, колядували, щедрували, передягали Меланку, водили Козу та посівали. Окрасою цього дійства став святково накритий стіл з 12 страв якими пригостили учасників та гостей свята.

  18.01.2017
  З приходом зими, похолодань люди частіше хворіють на грип. З метою профілактики та недопущення захворювань на грип в Соснівській міській бібліотеці пройшла тематична бесіда "Як не захворіти на грип та ГРВІ". Цікаві та змістовні поради щодо лікування грипу надала присутнім лікар-терапевт Соснівської лікарні Мельник Жанна Володимирівна.
  17.01.2017
  Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. В Тишицькій ПШБ вже стало доброю традицією зустрічати старий Новий рік. Крім новорічних віншувань звучали колядки, щедрівки та посівалки. В гості до дітлахів завітали Дід Мороз та Снігуронька, Баба-Яга, Новорічні бабці, а також звірята з лялькової вистави "Коли зі мною друзі". На закінчення свята учасники заходу отримали подарунки від сільського голови Осійчука Олександра Івановича.
  15.01.2017
  В районному будинку культури проходив районний фестиваль "Коляда". Прийняли участь 27 колективів колядників, щедрувальників і вертепів сільських КДК. В фестивалі було задіяно багато дітей не лише шкільного, а й дошкільного віку, які стали окрасою окремих виступів, а також взяли участь молодіжні хори об'єднаної церкви ХВЄ п'ятидесятників м. Березне, с.Моквин та обласного об'єднання ХВЄ п'ятидесятників м. Березно та с.Поляни.

  Детальніше
  11.01.2017
  За дорученням народного депутата України Віталія Корчика в рамках акції "Подаруй дитині казку" - помічник депутата Микола Семенович вручив книги для користувачів бібліотеки Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК".
  10.01.2017
  Одним з важливих напрямків роботи бібліотеки є виховання у користувачів шанобливого ставлення до духовних цінностей нашого народу, відродження його обрядів, традицій і передача їх нащадкам. У Соснівській міській бібліотеці для дорослих пройшла народознавча година "Колядкою дзвенить українська хата".
  05.01.2017
  Виставка-завірюха нових надходжень "Півник крокує, багато нових книг дарує!" діє у районній дитячій бібліотеці. На виставці представлені розмаїття творів сучасної української та зарубіжної літератури, де кожен читач , навіть найвибагливіший, знайде собі книги до вподоби.
  03.01.2017
  Новорічні свята користувачі районної бібліотеки відмічали з новими книгами. Для них бібліотекарі підготували книжкові викладки та інсталяції.

 • Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

  Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.