34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Володимир Левчук
Левчук Володимир Олександрович народився в м. Березне 5 травня 1965 року.
Працює в стилі реалізму в техніці акварельного та олійного живопису, також в техніці графіки (олівець, вугіль, сангіна). Малює та пише пейзажі, натюрморти, портрети, ікони.

Детальніше...


Ангеліна Наулік
Ангеліна Наулік народилася 28 серпня 2000 року в місті Березне Рівненської області. Школярка, навчається в 10-му класі Березнівської гімназії. Не можна сказати, що має тільки одне захоплення, тому що займається усім, що для її є цікавим.

Детальніше...


Ольга Григорівна Осейчук
Ольга Григорівна Осейчук родом з села Мокре Дубенського району, що на Рівненщині. Якщо знати про її корені, то стане зрозумілим, звідки у простої сільської дівчини такий художній хист. Народилась і виховувалась в духовно-благодатній сім'ї. Мати Надія Олександрівна мала неабиякий хист до українського декоративного розпису, батько Григорій Трохимович - умілець-коваль.

Детальніше...


Олександр Черниш
Олександр Черниш народився 19 серпня 1969 року в місті Березне Рівненської області. Батько працював зварювальником, мати - бухгалтером. Вихованням Олександра крім батьків займалися бабусі і менші батькові сестри, які прививали йому перші паростки культури, мистецтва і світогляду. Минали роки. Хлопця цікавила різна оптика, біноклі, мікроскопи, підзорні труби. Перші кроки у світ фотографії Олександр зробив біля свого діда і дядька по батьковій лінії.

Детальніше...


Ярослав Ростиславович Рачковський
Ярослав Ростиславович Рачковський - народився 2 жовтня 1980 р. в с. Зірне Березнівського району Рівненської області. Навчався в Зірненській загальноосвітній школі, згодом здобув будівельну, а потім перукарську освіту. Працював на ДП "Зірненський спиртовий завод",займався підприємницькою діяльністю.

Детальніше...


Власюк Людмила Степанівна
Власюк Людмила Степанівна народилася 1972 року в селі Малушка Березнівського району Рівненської області. З 1991 року проживає в м.Березне. Довгий час працювала в художньому цеху Березнівського фарфорового заводу.

Детальніше...


Лафета Ніна Миколаївна
Лафета Ніна Миколаївна народилася в с. Озірці Березнівського району 4 березня 1967 року. Батько працював лісником, мама писала колоритні народні картини, розписувала коври, інколи робила копії з репродукції Васнєцова.

Детальніше...


Козачек Віра Федорівна
Віра Федорівна Козачек народилася у 1949 році в с. Вітковичі Березнівського району. Коли їй виповнився один рік, батьки переїхали в с.Зірне. Проте через рік, в пошуках кращої долі переїзджають в Донецьк, де сім'я прожила шість років. В 1956 році повертаються назад в с.Зірне. Після закінчення школи Віра Федорівна навчалася в Корецькому училищі механізації (за спеціальністю тракторист, водій, слюсар), яке закінчила в 1964 році. Згодом продовжила навчання в Мирогощанському радгосп-технікумі (за спеціальністю технік-механік).

Детальніше...


Бойчук Андрій Володимирович
Бойчук Андрій Володимирович народився в селі Бронне Березнівського району 1967 року. Навчався в школах с. Бронне (восьмирічка) та с. Поляни (десятирічка).
А починався творчий шлях Андрія Володимировича з училища, що в м. Баранівка Житомирської області, де він здобув освіту художника. Після служби в армії працював художником-оформлювачем в Соснівському професійно-технічному училищі №8 і ось майже 18 років несе почесну варту в пожежній частині №11 нашого міста.

Детальніше...


Поліщук Лариса Миколаївна
Кажуть , що жодна людина не приходить у світ безталанною . Кожному Бог дарує талант у чомусь.
У нашому містечку Березне є багато чудових майстрів , які творять прекрасне, і про них ми не все знаємо. Є люди, які своїми руками виготовляють гарні меблі, різьблені шафи, ліжка; з металу зварюють візерунчасті паркани, ворота, підставки , малюють по склу, по дереву.
А які майстрині наші березнівські жінки - вишивальниці. Його тільки не створюють їх вправні руки !
На сторінці нашої брошури розповімо про жінку-майстриню нашого містечка в якої дійсно золоті руки, це - Лариса Миколаївна Поліщук.

Детальніше...


Наталія Люшин-Гунтік
З давніх-давен вишивка - один із найхарактерніших виявів нашої української ментальності. Невеликі матеріальні витрати, проста техніка виконання робить цей своєрідний художній розпис доступним і можливим. Художня вишивка допоможе надати оригінальноті в інтер'єрі, а одяг урізноманітнити, зробити його індивідуальним.
Вишивання - захоплююче заняття, під час якого розвивається естетичний смак, виховується працелюбність, творче ставлення до праці, старанність, охайність, формуються навички та вміння, які знадобляться у житті. Все це добре знає березнівчанка Наталія Люшин-Гунтік.

Детальніше...


Мамчур Надія Юхимівна
Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою філією Мамчур Надія Юхимівна , народилася у 1960 році в с.Хотинь Рівненської області Березнівського району . У 1975р. закінчила Прислуцьку середню школу, з дитячих років любила малювати казкових персонажів, пейзажі, портрети, неодноразово малюнки були представлені на конкурс у районний будинок дітей і молоді "Світ очима дітей".
У 1980році вступила на навчання у Грицівське вище художнє училище Хмельницької області, спеціальність "художньо - оформлювальні роботи", "художник". Перші картини створені у 1981році під час навчання в училищі : "Мальовнича Україна", "Барви осені", "Церква у рідному селі "і т.д.

Детальніше...


Тамара Ничипорівна Кошкіна
Тамара Ничипорівна Кошкіна народилася в Запорізькій області . В 1946р. батьки переїхали піднімати західні землі в с.Деражне Костопільського району. Закінчила Томський університет(біолог-хімік). Працювала 13 років в Томському СПТУ. Переїхавши в Березне Тамара Ничипорівна працювала в санепідемстанції, потім в СПТУ №4 - вихователем. Там і почала вишивати. Займається вишивкою понад 20 років.

Детальніше...
Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.