|
Тема. Мій дім
Мета: навчити учнів уживати нові лексичні одиниці на рівні ДЄ "запитання відповідь"; навчити учнів читати слова і словосполучення букв ow,оu; навчити учнів одержувати інформацію з прочитаного тексту; долучати учнів до культури мови, що вивчається; розширювати філологічний кругозір учнів; розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів та мовленнєві здібності; виховувати охайність, ввічливе ставлення до оточуючих.
Обладнання уроку: вірш, малюнки, картки зі словами, схема-малюнок будинку,плакат із текстом.
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Повідомлення теми і мети уроку.
T. Good morning, kids. I'm glad to see you. How are you? I hope you arc well. Is anybody absent? Why is he (she) absent? Thank you. Well, let's start our lesson. We have a lot of work to do. We'll learn the poem, speak about your house and read the text.
2. Фонетична зарядка.
T. I like the poem Karlsson composed for Kid. I hone you'll like it too. First I'll recite it to you. So listen to me and follow the translation of the poem.
This is the key of the kingdom.
In that kingdom there is a city.
In that city there is the town.
In that town there is a street.
In that street there is a lane.
In that lane there is a yard.
In that yard there is a house.
In that house there is a room.
In that room there is a table.
On that table there is a basket.
In that basket there are flowers.
Це ключ від королівства.
У тому королівстві є велике місто.
У тому великому місті є маленьке місто.
У тому маленькому місті є вулиця.
На тій вулиці є провулок.
У тому провулку є двір.
У тому дворі є будинок.
У тому будинку є кімната.
У тій кімнаті є стіл.
На тому столі є кошик.
У тому кошику є квіти.
(повторення кожного рядка вірша за вчителем.)
Завантажити досвід...
|
| |