34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка


Бойчук Андрій Володимирович народився в селі Бронне Березнівського району 1967 року. Навчався в школах с. Бронне (восьмирічка) та с. Поляни (десятирічка).
А починався творчий шлях Андрія Володимировича з училища, що в м. Баранівка Житомирської області, де він здобув освіту художника.
Після служби в армії працював художником-оформлювачем в Соснівському професійно-технічному училищі №8 і ось майже 18 років несе почесну варту в пожежній частині №11 нашого міста.
Своє сімейне щастя Андрій Володимирович віднайшов з дружиною Ольгою Олександрівною, яка нині працює на посаді заступника директора Бронівської загальноосвітньої школи. Надійна помічниця у всіх починаннях митця подарувала йому двійко дітей: сина Максима і доньку Оксану. Син - другокурсник Вищого військового училища цивільного захисту МНС України, а Оксана - школярка.
Андрій Володимирович захоплюється живописом з дитинства. А любов до пензля перейняв від свого дядька Ковалика Георгія Михайловича Пензлем художника розмальована школа-інтернат с. Межирічі, пожежна частина м. Березне, церква с. Бронне, різні установи в Радивілівському, Млинівському, Зарічненськомурайонах.Для своїх робіт використовує полотно, папір, плиту; малює - аквареллю, гуашшю, масляними фарбами. Свої полотна митець дарує родичам, друзям і продає.
Простота й краса художніх полотен Андрія Володимировича привертають увагу кожного хто їх бачить.Він відобразив у своїх картинах нев'янучу красу і багатство української природи, щедру родючість її землі. Храми, святі, ангели, біблійні сюжети увічнені на полотні - це духовні святині, які спонукають нас до очищення.
Перед вами лише невелика частина художніх полотен.Його колекція налічує більш як 100 картин.


ВИСТАВКА РОБІТ

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.