АРХІВ НОВИН ЗА 2013 рік
19.12.2013 р.
День Святого Миколая-Чудотворця є особливо бажаним дитячим святом по всій Україні. Свято Миколая люди люблять, бо він захисник усіх бідних і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти. Для них він почесний охоронець і завжди приходить з подарунками.

Свято Миколая до нас, у Київську Русь, прийшло у 1088 - 1089 роках за часів Всеволода Ярослава. В церковних календарях воно називається "Празник Святого Отця нашого Ніколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця". Історія свідчить, що Миколай жив за часів імператора Констянтина у 4ст. і був архієпископом у Мирах в Лікії (Мала Азія). Народився він у багатій сім'ї і зріс доброю і чуйною до чужої біди людиною. По смерті батьків він став спадкоємцем великого багатства, яке повністю віддав бідним та калікам. Як щедрий Бог із небес, він часто заходив до помешкання багатодітних чи хворих людей і обдаровував їх чим міг. Після смерті його було визнано святим, а мощі в 1087 р. перевезено у м.Бар, що в Італії, де їх було перепоховано.

І от з того часу у день Ангела Святого Миколая, 19 грудня, ми маємо улюблене всіма свято.

Для кращих читачів бібліотеки свято "Забілів снігами гай - іде святий Миколай" відбулося у нашій книгозбірні. Юні артисти клубу за інтересом "Книга і лялька" показали лялькову виставу "Загублений лист", продемонстрували театралізоване дійство "Лісові звірята чекають Святого Миколая", учасники заходу відповіли на запитання святкової вікторини, читали та виконували у музичному супроводі вірші, колядки, новорічні привітання, власні твори.

Крім розваг, діти також отримали солодкі подарунки.
26.11.2013 р.
26 листопада до районної дитячої бібліотеки завітали у гості учні Прислуцького НВК. Бібліотекарі Коваль Н.К. та Рябчук М.Б. провели екскурсію "Мандрівка книжковим містом".
Діти із задоволенням подивились лялькові вистави: "Колобок", "Лисиччині іменини", актори яких (О.Луцик, В.Шевченко, А.Глущук, Е.Окунська, Ю.Савчук та О.Пастушок) зачарували серця учнів початкових класів, а взамін отримали чудовий настрій і бурхливі оплески маленьких глядачів.
22.11.2013 р.
Кожен народ має свої традиції, свою історію, пам'ять. У пам'яті людській навіки залишаться 1932-1933 - найстрашніші в історії України роки Голодомору.
22 листопада 2013 р. члени клубу "Оберіг" Кравчук Марія та Антонюк Аня для учнів 5-го класу Березнівського НВК: "Економіко-гуманітарний ліцей" провели годину-спомин "Засвіти свічку пам'яті", а провідний бібліотекар Березнівської районної дитячої бібліотеки ознайомила учнів з бібліографічним оглядом літератури біля книжкової виставки "Вогонь скорботи в серці навіки!".
23.10.2013 р.
Розпочався новий навчальний рік і знову у нашій книгозбірні відновилось проведення бібліотечно-бібліографічних занять. У відділі молодшого абонементу був проведений бібліотечний урок "Бібліотечно-бібліографічні засоби пошуку літератури". На урок були запрошені учні 3 класу Березнівського НВК "ЗОШ-Іст. - ДНЗ" Діти ознайомилися з поняттям "бібліотечний фонд", навчилися орієнтуватися у бібліотечному фонді та вибирати книги за допомогою алфавітного і систематичного каталогів. Навики бібліотечного заняття Ніна Коваль, бібліотекар молодшого абонементу, підкріпила практичними завданнями, які діти із задоволенням і успішно виконали.11.10.2013 р.
Ось і настала найчарівніша пора року - Осінь. Вона, як справжня господиня, хазяйнує скрізь, куди не кинеш оком: у лісах, садах, на полях. Пофарбувала своїм чарівним пензлем дерева в яскраві і веселі кольори; принесла нам червонощокі яблука, медові грушки, солодкий виноград, цибулю, моркву, картоплю і багато інших дарів. Вже традиційно, завітала вона і в нашу книгозбірню на Свято осені під назвою "Красуня Осінь завітала у наш край", яке підготували учасники клубу за інтересом "Книга і лялька", продемонстрували глядачам лялькову виставу, порадували запальним таночком. Гаряче усіх присутніх зі святом привітала Золота Осінь, яка прийшла з своїми синами-місяцями: Вереснем, Жовтнем, Листопадом, Чимало веселощів у залі викликала сценка "Весілля у морквини", підготовлена юними аматорами, а доречно підібрані вірші, загадки та прислів'я стали цікавим доповненням святкового дійства.
На святі була представлена виставка-ікебана щедрого урожаю овочів та фруктів "Завітала Осінь до нас на Україну", яка створила відвідувачам бібліотеки чудовий настрій.30.09.2013 р.
Відбулася нарада в НВК " Ромашка", в якій взяла участь бібліотекар ЦРДБ Рябчук М.Б. Вона підготувала виступ на тему " Розвиваємо інтелект дитини " за допомогою нових надходжень дисків на допомогу навчально-виховному процесу.

13.09.2013 р.
Підбито підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Дитячі історії про найголовніше". Серед переможців є і наші земляки. Зокрема, у номінації "Індивідуальні роботи" перемогли:
"Цікаві історії", Оксана Савенчук, учениця 4го класу Тишицької ЗОШ 1-3 ступенів Березнівського району;
"Вітковицькі дуби", Дарина Калінчук, ПШБ с. Вітковичі Березнівської ЦСПШБ;
"Шкільний гумор", Тетяна Білобран, 15 років, ПШБ с. Яринівка Березнівської ЦСПШБ.
Усі вищезгадані роботи надіслані в Національну бібліотеку України для дітей.

Детальніше >>>03.09.2013р.
Підбито підсумки районного конкурсу дитячого читання "Найкращий книголюб літа - 2013". Серед читачів Березнівської районної дитячої бібліотеки переможцями визнано:

у номінації молодша вікова категорія
1. Левчик Софія - учениця Березнівського НВК 4В класу
2. Данильчик Юлія - учениця Березнівського НВК 4А класу
3. Марчук Олександра учениця Березнівського НВК 2А класу

у номінації старша вікова категорія
4. Швая Софія - учениця Березнівської ЗОШ №2, 8Б класу
5. Гонта Ірина - учениця Березнівської ЗОШ №2, 6А класу
6. Антонюк Вадим - учень Березнівської гімназії, 6А класу


17.07. 2013р.
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся перший бібліооквест - "У пошуках бібліотечного скарбу".

24. 07. 2013р.
У Березнівській ЦРДБ відбулася екологічна година "З природою живи у дружбі, то й буде вона тобі у службі". В ході заходу діти розпізнавали спів птахів, розгадували загадки, вікторини, грали ігри "Чи знаєте ви гриби?".

28. 07. 2013р.
У Березнівській ЦРДБ До 1025-річчя хрещення Київської Русі створено книжково-ілюстративну виставку "До джерел духовності" та організовано перегляд кінофільмів про історичне минуле цієї події.

01.08.2013 р.
У Березнівській ЦРДБ діти ознайомилися із життям і творчістю відомої української поетеси, громадської діячки Лесі Українки, переглянули книжково-ілюстративну виставку "ЇЇ слово знає цілий світ" ( 1 серпня - 100 років з дня смерті Лесі Українки ).


Copyright © 2009 БЦСПШБ.