34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr
Лафета Ніна Миколаївна народилася в с. Озірці Березнівського району 4березня 1967 року. Батько працював лісником, мама писала колоритні народні картини, розписувала коври, інколи робила копії з репродукції Васнєцова.

Навчалася Ніна Миколаївна в школі с. Поліське (зак. 1984) і Березнівському ПТУ(зак.1986)

Після закінчення училища працювала на Рівненській швейній фабриці і відвідувала вечірній курс академічного малюнка при Рівненській дитячій художній школі. Навчалася майстерності малювання під керівництвом Мартиненка Артура Анатолієвича. Також переймала ази малювання від старшої сестри Марини, яка проживає в Києві.

Сестра Марина займалася в художній студії у Каверина В. К. Зараз її роботи знаходяться у багатьох особистих колекціях Росії, Європи, Канади, США. Вона неодноразово приймала участь у виставках організованих Валерієм Бойко. Її картини можна побачити в Інтернеті.

Картини Ніни Миколаївни і Марини схожі . Вони малюють - квіти. Радують око квіти на картинах, оптимістична яскравість їх кольорів, веселкова гра фарб. Ось буяло цвіте степ польовими маками та ромашками, ось квітує соняшниковий лан, а ось у саду пишно зацвіли півонії. А ось тут притягує погляд ціла галерея букетів - маки, айстри, нарциси, бузок, ромашки, дзвіночки…

Малює художниця на полотні олійними фарбами, а свої картини продає в містах Рівне і Луцьк.ВИСТАВКА РОБІТ


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.