НАРОДНІ МАЙСТРИ
Мотруніч Людмила В'ячеславівна працює вчителем трудового навчання в Малинській ЗОШ. Має великий творчий потенціал доказом є її роботи з бісеру , плетіння з хвої та в'язання крючком і вишиванням.
Всю свою майстерність Людмила В'ячеславівна передає своїм учням на уроках трудового навчання та гурткової роботи. Її власні роботи представлені на виставці народних умільців села, постійно бере участь у фестивалі " Поліські джерела".

Сестри Стовповець Олександра Юріївна та Наталія Юріївна займаються плетінням із хвої з 2005 року і вже мають у своєму доробку до 30 виробів. Свої роботи вони дарують знайомим, друзям , рідним які надають естетичний вигляд будь- якій оселі. Цьому мистецтву їх навчила Мотруніч Людмила В"ячеславівна, вчителька трудового навчання Малинської ЗОШ.
  


Онищук Оксана Яківна, жителька села Малинськ, любить вишивати на церковну тематику, в основному це образи святих. З її творчим доробком знайомляться рідні та односельчани. Роботи Оксани Яківни були представлені неодноразово на фестивалі " Поліські джерела".
Copyright © БЦСПШБ