34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка
Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою філією Мамчур Надія Юхимівна , народилася у 1960 році в с.Хотинь Рівненської області Березнівського району . У 1975р. закінчила Прислуцьку середню школу, з дитячих років любила малювати казкових персонажів, пейзажі, портрети, неодноразово малюнки були представлені на конкурс у районний будинок дітей і молоді "Світ очима дітей".
У 1980році вступила на навчання у Грицівське вище художнє училище Хмельницької області, спеціальність "художньо - оформлювальні роботи", "художник". Перші картини створені у 1981році під час навчання в училищі : "Мальовнича Україна", "Барви осені", "Церква у рідному селі "і т.д.
У своїх картинах пейзажі становлять більшу половину мистецького доробку, які виконані олією з акцентуванням другого і третього планів, часто з широким відкритим обрієм , це такі картини як "Зимовий день", "Дорога у парку ", Березова галявина " та інші. Композиція переважно горизонтально витримана лінійна і повітряна перспектива. Колорит пейзажів різноманітний. В картинах "Захід сонця", "Ранок" освітлення -доби-гарячий полудень, присмерки. Пейзажі нашого часу -це здебільшого першопланові композиції, другий план у них переважно є лише тлом. У свої картини Надія Юхимівна змальовує світ у якому існує гармонія між природою і людьми , захоплюється красою рідної природи , розуміє її, із любов'ю ставиться до неї .
Протягом творчого мистецького життя нею створено понад півтори тисячі картин, написано іконостас у Лінчинську православну церкву. Свою художню майстерність передає вихованцям Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.., веде художню студію "образотворче мистецтво", учні студії беруть участь у мистецьких районних конкурсах малюнків на різні тематики і неодноразово були переможцями.

ВИСТАВКА РОБІТ

Назад

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.