34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою філією Мамчур Надія Юхимівна , народилася у 1960 році в с.Хотинь Рівненської області Березнівського району . У 1975р. закінчила Прислуцьку середню школу, з дитячих років любила малювати казкових персонажів, пейзажі, портрети, неодноразово малюнки були представлені на конкурс у районний будинок дітей і молоді "Світ очима дітей".
У 1980році вступила на навчання у Грицівське вище художнє училище Хмельницької області, спеціальність "художньо - оформлювальні роботи", "художник". Перші картини створені у 1981році під час навчання в училищі : "Мальовнича Україна", "Барви осені", "Церква у рідному селі "і т.д.
У своїх картинах пейзажі становлять більшу половину мистецького доробку, які виконані олією з акцентуванням другого і третього планів, часто з широким відкритим обрієм , це такі картини як "Зимовий день", "Дорога у парку ", Березова галявина " та інші. Композиція переважно горизонтально витримана лінійна і повітряна перспектива. Колорит пейзажів різноманітний. В картинах "Захід сонця", "Ранок" освітлення -доби-гарячий полудень, присмерки. Пейзажі нашого часу -це здебільшого першопланові композиції, другий план у них переважно є лише тлом. У свої картини Надія Юхимівна змальовує світ у якому існує гармонія між природою і людьми , захоплюється красою рідної природи , розуміє її, із любов'ю ставиться до неї .
Протягом творчого мистецького життя нею створено понад півтори тисячі картин, написано іконостас у Лінчинську православну церкву. Свою художню майстерність передає вихованцям Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.., веде художню студію "образотворче мистецтво", учні студії беруть участь у мистецьких районних конкурсах малюнків на різні тематики і неодноразово були переможцями.

ВИСТАВКА РОБІТ

Назад


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.