34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка


Етнографічна експозиція "Скарбниця народної мудрості"

Дата відкриття: 22 квітня 2013 р.


Інноваційною формою роботи публічно-шкільної бібліотеки стало створення етнографічного куточку "Скарбниця народної мудрості" із побутових предметів домашнього вжитку, котрі збереглися в нашому селі, та люб'язно подаровані місцевими жителями: Гурин Марією Миколаївною, Філімоновою Вірою Миколаївною, Корнєєвою Раїсою Миколаївною, Попик Любою Володимирівною. Адже, традиційна етнокультурна інформація може зберігатися тільки передаючись від прабатьків до батьків, а відтак до дітей та онуків.

Основна мета це розвиток бібліотечного краєзнавства,відродження історичної пам'яті краю, виховання бережливого ставлення й почуття гордості до історичної спадщини рідного краю, прищеплювати любов дітям до рідного села. Тому серед обсягу всієї роботи в Малинській ПШБ особлива увага приділяється краєзнавчій діяльності, що спрямована на збирання та зберігання документів з питань місцевого історико-культурного життя.

В бібліотеці постійно проводяться екскурсії для вихованців старшої групи ДНЗ ясла-садка "Сонечко", та учнів молодшого шкільного віку Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів . Під час екскурсій діти ознайомлються з експонатами етнокуточка "Скарбниця народної мудрості" , фото світлинами "Малинськ - далекий та близький", мають змогу потримати в руках старовинні предмети вжитку та отримати інформацію про них. Діти завжди отримують позитивні враження від перегляду саме тому, що ним було дуже цікаво побачити колишні речі, які використовувалися в господарствах наших пращурів. Ці заходи сприяють залученню нових користувачів до бібліотеки.

На WEB- сторінці бібліотеки у рубриці "Наше минуле" розміщена виставка "Скарбниця народної мудрості" з описом предметів побуту.

Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою-філією
Дзюбук Наталія Миколаївна.


Назад

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.