34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr
Етнографічний куточок "З бабусиної скриньки"

Дата відкриття: жовтень 2012 р.


Мета: Залучити читачів до вивчення та збереження культурної спадщини рідного краю, формування освіченої творчої особистості, виховання патріотизму, любові до рідного краю.

Великосовпівська публічно-шкільна бібліотека сьогодні є духовним осередком, культурно-просвітницьким центром для місцевої громади, скарбницею інформації для своїх односельчан. Краєзнавча робота, популяризація літератури з народознавства, етнографія є першочерговою у діяльності бібліотеки. Етнографічний куточок відображає особливості побуту та народної творчості нашого краю. Серед експозицій чільне місце посідають предмети сільського побуту, меблі, зразки одягу ,посуд, знаряддя праці, рушники, килими, картини. В музеї оформлено стенд краєзнавчої тематики "Мої села Хмелівка та Совпа", де зібрані матеріали про історичне минуле та сьогодення села. Виконуючи ці завдання бібліотека постійно проводить масові заходи в стінах музею. Так для юних читачів в бібліотеці був проведений урок народознавства "З дідового горища та бабиної скрині". Присутні читачі ознайомились з історією,куль турою та побутом наших сіл в минулому.

Належна увага приділяється пошуковій роботі. Проводиться опитування населення, зустрічі із сільськими старожилами фіксуються їхні спогади.

При музеї працює група екскурсоводів з числа активу бібліотеки(учні 7-9 класів), які знайомлять відвідувачів із експонатами музею, їх історією. Сьогодні вже помітні перші результати. Читачі стали частіше звертатись до бібліотеки. Велика робота, яка проводиться в музеї позитивно вплинула на розвиток учнівської свідомості, вихованості у дітей. Пошукова робота допомогла краще знати історію рідного краю, вивчити минуле і теперішнє, вчитися працювати на благо України, рости гідними патріотами своєї держави.

Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою-філією
Бондар Галина Іванівна.


Назад


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.