34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка


Етнографічний куточок "З бабусиної скриньки"

Дата відкриття: жовтень 2012 р.


Мета: Залучити читачів до вивчення та збереження культурної спадщини рідного краю, формування освіченої творчої особистості, виховання патріотизму, любові до рідного краю.

Великосовпівська публічно-шкільна бібліотека сьогодні є духовним осередком, культурно-просвітницьким центром для місцевої громади, скарбницею інформації для своїх односельчан. Краєзнавча робота, популяризація літератури з народознавства, етнографія є першочерговою у діяльності бібліотеки. Етнографічний куточок відображає особливості побуту та народної творчості нашого краю. Серед експозицій чільне місце посідають предмети сільського побуту, меблі, зразки одягу ,посуд, знаряддя праці, рушники, килими, картини. В музеї оформлено стенд краєзнавчої тематики "Мої села Хмелівка та Совпа", де зібрані матеріали про історичне минуле та сьогодення села. Виконуючи ці завдання бібліотека постійно проводить масові заходи в стінах музею. Так для юних читачів в бібліотеці був проведений урок народознавства "З дідового горища та бабиної скрині". Присутні читачі ознайомились з історією,куль турою та побутом наших сіл в минулому.

Належна увага приділяється пошуковій роботі. Проводиться опитування населення, зустрічі із сільськими старожилами фіксуються їхні спогади.

При музеї працює група екскурсоводів з числа активу бібліотеки(учні 7-9 класів), які знайомлять відвідувачів із експонатами музею, їх історією. Сьогодні вже помітні перші результати. Читачі стали частіше звертатись до бібліотеки. Велика робота, яка проводиться в музеї позитивно вплинула на розвиток учнівської свідомості, вихованості у дітей. Пошукова робота допомогла краще знати історію рідного краю, вивчити минуле і теперішнє, вчитися працювати на благо України, рости гідними патріотами своєї держави.

Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою-філією
Бондар Галина Іванівна.


Назад

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.