34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr
Ангеліна Наулік народилася 28 серпня 2000 року в місті Березне Рівненської області. Школярка, навчається в 10-му класі Березнівської гімназії. Не можна сказати, що має тільки одне захоплення, тому що займається усім, що для її є цікавим. У 2015 році закінчила музичну школу, клас хореографії, займалась співом, плаванням та навіть стрільбою з лука. Але малювання, зокрема графіка - це те, що було завжди поряд із Ангеліною. "Малюючи, я наче не відчуваю реальності і повністю зосереджуюсь на тому, що твориться простим олівцем на папері. На малюнку люди бачать те, що бачив художник і те, як він хотів це передати. Коли хтось дивиться на мої малюнки, я ніби ділюся своїм настроєм, думками, і навіть частинкою життя", - говорить Ангеліна.

Окрім базового шкільного курсу образотворчого мистецтва, не мала спеціалізованих знань. На початку 2015 навчального року почала займатися в студії образотворчого мистецтва районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Ангеліна ще не визначилась чому більше віддасть перевагу: живопису чи філології. Вона говорить: "Якщо живопис і не стане моєю професією, все одно простий олівець ніколи не зникне з моєї руки".ВИСТАВКА РОБІТ


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.