Символіка с. МалинськЗгідно рішення Малинської сільської ради від 25.07.2012р. №259 було затверджено символіку (герб та хоругва) с.Малинськ.

Герб Малинська являє собою щит, перетятий двічі. У верхньому, пурпуровому полі, срібний Волинський хрест, у середньому синьому - золотий паровоз, у нижньому золотому - зелений пагінець сосни. Прапор Малинська являє собою квадратне полотнище, яке складається з трьох вертикальних смуг: малинової, синьої та жовтої, посередині малинової смуги - білий Волинський хрест.

Малинове (геральдичне пурпурове) поле відображає назву поселення. Хрест вказує на розташування села на древніх Волинських землях, а також уособлює високу духовність місцевих мешканців. Паровоз означає причину появи села, яке виникло завдяки побудові залізниці. Стилізовані соснові пагінці характеризують багатство місцевої природи.

Герб, згідно з правилами сучасного українського місцевого герботворення, вписано у декоративний картуш, увінчаний золотою сільською короною, що свідчить про статус поселення.

У роботі над проектом символіки працювали: член ради Українського Геральдичного товариства Юрій Терлецький та вчитель історії Малинської ЗОШ Наталія Свиридюк.

Copyright © БЦСПШБ