34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка


Кажуть , що жодна людина не приходить у світ безталанною . Кожному Бог дарує талант у чомусь.
У нашому містечку Березне є багато чудових майстрів , які творять прекрасне, і про них ми не все знаємо. Є люди, які своїми руками виготовляють гарні меблі, різьблені шафи, ліжка; з металу зварюють візерунчасті паркани, ворота, підставки , малюють по склу, по дереву.
А які майстрині наші березнівські жінки - вишивальниці. Його тільки не створюють їх вправні руки !
На сторінці нашої брошури розповімо про жінку-майстриню нашого містечка в якої дійсно золоті руки, це - Лариса Миколаївна Поліщук.
Лариса Миколаївна народилася в с. Головін Костопільського району в 1964 році. Після закінчення Дубнівського педагогічного училища навчалася у Рівненському педагогічному інституті і ось уже більше як 25 років працює в садочку "Теремок", нині на посаді логопеда. Крім того Лариса Миколаївна любляча дружина і турботлива мама. Разом з чоловіком Юрієм виховали двох доньок Юлію і Наталку. Майстриня скільки себе пам'ятає -вишиває. Від мами і бабусі перейшов до неї потяг до вишивки. Її ще малу приваблювали вишиті подушечки, серветки, доріжки, простині, коври, скатертини , які були кругом неї.
Зараз у своєму творчому доробку Лариса Миколаївна має біля 200 вишитих картин. Вона вміє вдало підібрати кольори, а скільки тепла, любові, терпіння вона вкладає у свою працю. На її картинах квітнуть маки, троянди, ромашки, фіалки, пильно дивляться на нас вовки, танцюють пари, нестримно мчать коні водним плесом. Вражають художні роботи на яких зображені рідні поліські пейзажі, картини сільського життя, граціозні лебеді. Неповторні почуття викликають у серцях і душах шанувальників вишивання східних японських та китайських мотивів, талановито втілених у десятках полотен.
Лариса Миколаївна -учасниця районних і обласних виставок. Її вишиті рушники знаходяться у Канаді, Польщі, Німеччині ,Росії.
Майстрині має багато друзів, щирих шанувальників свого мистецтва. А сама Лариса Миколаївна усе в дорозі до здійснення нових і нових творчих задумів - вона фотографує, мріє малювати. (Переглянути її вишивки і фото можна на сайті Logopedd64). Дійсно високе мистецтво не має межі вдосконаленню.


ВИСТАВКА РОБІТ

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.