НАШІ КООРДИНАТИ
34600, Україна, Рівненська область
м.Березне, вул.Будівельників, 4
Тел. (03653) 5-45-19

Для Вас завжди відкриті наші двері і серця
День Відкритих Дверей (29.09.2010р.)
План проведення масових заходів з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек:
 • Презентація електронних ресурсів дитяча колекція
 • Книжкова виставка "Це диво - книга".
 • Екскурсія по бібліотеці "Чарівне царство книжок". 1 - класи
 • Бліц - турнір "Все про бібліотеку і книгу". 2-В клас
 • Турнір ерудитів "Книжку читай - розуму набирай". 3-Б клас
 • Вікторина "Книга - міст у світ знань". 4-А клас
 • Бібліотечний урок "Книга твій друг". 6-А клас
 • Бібліотечний урок "Інтернет - найсучасніше джерело інформації" 9-В клас
  Фотозвіт
   
   
   


  Вони клятву мужності дали...
  З нагоди 65-річчя Великої Перемоги в Березнівській ЗОШ №2 пройшов Тиждень Памяті (03.05.- 07.05.10р.). Були проведені уроки-пам'яті (7-Б клас), оформленно виставку-перегляд "Вони клятву мужності дали...", привітання ветеранів, засідання літературного салону "Пісні, обпалені війною".
  Фотозвіт
   
   
   


  Дім без книги, як день без сонця
  ( свято книги)
  Мета. Виховувати у дітей любов до книги, прищеплювати навички бережного поводження з нею, познайомити з різновидами книжок, cприяти залученню до самостійного читання, виховувати у дітей любов до книги.
  Обладнання : плакати: " Книга - ключ до науки і знань", " Книга - супутник життя", сонечко, будиночки з назвою " Книголюби", " Читайки" .

  - Сьогодні ми поведемо розмову про незвичайного друга, дуже мудрого, який не вміє говорити, але навчає нас розумним наукам, розповідає нам цікаві пригоди, про дива, про навколишній світ - близький і далекий, веде нас до Країни знань. Я загадаю вам загадку, якщо ви її правильно розгадаєте, то зрозумієте, про якого друга йдеться...
  Завантажити сценарій повністю...
  Фотозвіт
   
   
   


  Всесвітній день книги

  Бібліотекар:
  - Любі друзі! Сьогодні у нас незвичайне свято. Це свято книги. Весняне свято дитячої та юнацької книги. А чи знаєте Ви, що Всесвітній день книг святкується 23 квітня. Це свято прийшло до нас із Каталонії (про- вінція в Іспанії). Там у день святого Георгія був звичай дарувати близьким людям книжки і троянди. А з 1966 року День книги почали святкувати у багатьох країнах. А ось 2 квітня є Міжнародним днем дитячої книги. Це свято тих, хто любить книгу - це Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Адже книга - супутник людини. Вона супроводжує нас в усьому житті. Не можна собі уявити людину, Яка б обходилась без книги. Адже, "Книга - джерело знань", так Називається сьогоднішнє свято книги, яке підготували для Вас шкільна бібліотека-філія разом із учнями других класів та їх вихователем М.М.Мелещук...
  Завантажити сценарій повністю...
  Фотозвіт
   
   
   

 • Copyright © БЦСПШБ.