34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 Березнівська ЦРБ
 Березнівська ЦРБ
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 Бібліотека-філія
 ПШБ смт. Соснове
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Маринин
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Малинськ
 ПШБ с. Бронне
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Кургани
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Яринівка

Підсумки ІІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року - 2016"

4-5 лютого 2016 року на базі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся заключний етап обласного туру XХI всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016".

Конкурс "Учитель року-2016" зібрав кращий цвіт Рівненської освіти, поріднив вчителів-предметників з усіх куточків нашої області, продемонстрував високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності вчителів. 16 педагогів області виборювали звання переможця та лауреата в чотирьох номінаціях: "Математика", "Історія", "Англійська мова" та "Захист Вітчизни".

Конкурсанти демонстрували свою майстерність під час проведення уроків, на яких вони проявили неабиякі здібності для того, щоб максимально швидко адаптуватися до "нових" учнів, знайти з ними спільну мову, а також гнучкість при виборі форм та методів співпраці під час уроку.

Під час проведення конкурсу "Учитель року-2016" відчувалась тепла атмосфера та невимушене спілкування між конкурсантами та членами журі. Час пройшов непомітно і конкурс завершився урочистим вітанням переможців та лауреатів.

За підсумками першість у Конкурсі здобули:

 • у номінації "Математика" - Роман Бережнюк, учитель Рівненської класичної гімназії "Престиж" Рівненської міської ради;
 • у номінації "Історія" - Тарас Пилипович, учитель Рівненської гімназії "Гармонія";
 • у номінації "Англійська мова" - Катерина Солімчук, учитель Рівненської класичної гімназії "Престиж";
 • у номінації "Захист Вітчизни" - Сергій Гапанчак, учитель Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 15.

  Із вітальним словом до конкурсантів звернулися заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Савчук, заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський, голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки Юрій Кравець, голова Березнівської районної державної адміністрації Микола Мельник, заступник голови Березнівської районної ради Людмила Пилипчук.

  Вітаючи учасників конкурсу Людмила Петрівна зазначила:
  "Безперечно, приємно і важливо бути визнаним на цьому конкурсі, отримати об`єктивну оцінку своєї роботи. Але якої б високою не була та оцінка, найвищий бал учителю можуть поставити тільки учні, вихованці.
  Мільйон призів не замінить посмішки дитини та вдячності батьків. Це - сенс життя справжнього Учителя.
  Конкурс "Учитель року" - це не тільки перевірка фахових знань і здібностей, а й випробування вашої життєвої витримки, наполегливості, уміння доводити справу до кінця.
  Варто пам'ятати, що жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над самим собою.
  Тому щиро вітаю всіх конкурсантів з обласним фіналом та бажаю усім миру, успіхів, творчих здобутків, невичерпної енергії і просто везіння.
  Переможцям, як кращим з кращих в області, бажаю достойно представити Рівненщину на заключному етапі конкурсу та здобути перемогу і визнання на Всеукраїнському рівні"
  .

  Привітати своїх переможців приїхали представники із Володимирецького, Дубровицького, Костопільського, Млинівського, Остозького, Рівненського районів, м.Рівне.

  Подарунком для всіх стали пісні і танцювальні композиції у виконанні вихованців та вчителів освітніх закладів Березного.

  Успішному проведенню ІІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016", роботи журі та учасників сприяли належні умови, забезпечені адміністрацією Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2. • ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ!  Вчитель року 2014 р.
  Вчитель року 2013 р.

  Назад


  Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

  Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.